ביטוח תאונות אישיות – להיות מכוסים מכל הכיוונים

ביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח, המהווה הרחבה לביטוחים קיימים, שכן נועד להגן על המבוטח ובני משפחתו מפני קשיים כלכליים העלולים להיווצר במקרים של תאונה, חלילה, ובכך להבטיח למבוטח ולבני משפחתו שקט כלכלי. ביטוח תאונות אישיות מבטיח את העתיד הכלכלי של המשפחה, כתוצאה מאירוע חריג במיוחד, תאונה, שבעקבותיה נגרמת פגיעה פיזית קשה במיוחד, המקשה על ההתנהלות היומיומית התקינה ועשויה להוביל לכדי פגיעה כלכלית קשה במיוחד, לאור ההוצאות הרפואיות בעקבותיה או הוצאות נוספות בעקבות אובדן כושר עבודה. ביטוח תאונות אישיות מאפשר להתמודד עם מצבים חריגים אלה, בעת הצורך, ועוזר, לפחות בהתמודדות הכלכלית, שהינה חלק מהתמודדויות נוספות שגם כך נאלץ להתמודד איתן הנפגע או בני משפחתו.

ביטוח תאונות אישיות – שילובו עם ביטוחים אחרים

ביטוח תאונות אישיות הינו כמעין השלמה לביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח מנהלים ולא פחות מכך גם ביטוח לרכב. ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי, לעיתים כמו כיסויי הביטוח האחרים, אולם במצבים רבים מהווה השלמה כספית למשפחת הנפגע, קבלתו של הפיצוי נעשית במועד מוקדם במיוחד ועלותו של הביטוח עצמו נמוכה. ביטוח תאונות אישיות הופך לכדאי במיוחד, שכן נהנה מיתרונות אלה, שאינם חלים על ביטוחים אחרים. ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות בנפרד אמנם, אך לרוב רוכשים אותו כחלק מביטוחים אחרים, המתייחסים לנזקי גוף או בריאות. נכון, ביטוח הבריאות הפרטי וגם המושלם מאפשרים ליהנות מסל של שירותים רפואיים, כמו ניתוחים, השתלות וכדומה, אך אלה אינם מהווים מקור הכנסה נוסף, במקרה וזו איננה יכולה להתקבל יותר, עובדה העלולה להוביל לכדי נזק כלכלי עצום. ביטוח תאונות אישיות מהווה מוצר משלים לביטוחים קיימים שכן דואג למצב הכלכלי בו שרויה המשפחה, לצד מצבו הפיזי או נפשי, בעזרתו של ביטוח הביטוח.

ביטוח תאונות אישיות – יתרונות הביטוח

במסגרתו של ביטוח תאונות אישיות מעניקה חברת הביטוח פיצוי לנפגע או לבני משפחתו במצבים של נכות, אשפוז או מוות כתוצאה מתאונה וגם במצבים כמו שברים, כוויות וכדומה (בהתאם לפוליסה הנבחרת). ביטוח תאונות אישיות מותאם באופן מדויק לצרכיו של המבוטח, ביטוח תאונות אישיות מכסה את המבוטח גם בארץ וגם בחו"ל. בנוסף, ביטוח תאונות אישיות מאפשר קבלת פיצוי בעת הצורך באופן מהיר במיוחד, פיצוי שגם פטור ממס, מועד תום תקופתו היא בגיל 80 והוא מציע פרמיה קבועה לאורך כל תקופת הביטוח.

ביטוח תאונות אישיות – איך בוחרים

כאמור, ביטוח תאונות אישיות משמש כמוצר ביטוחי משלים לביטוחים אחרים. בעת בחירתכם ביטוח תאונות אישיות, חשוב כי תבצעו סקר שוק מול כמה חברות ביטוח שונות ותשוו בין המחירים השונים המוצעים להם והכיסויים הנכללים בכל אחד מהם. ביטוח תאונות אישיות הינו סטנדרטי אולם כל חברת ביטוח מציעה תוספות שונות שחשוב לבדוק. השוו בין המחירים, בין רמת השירות הניתנת לכם, השוו גם במידת התאמתו של כל ביטוח וביטוח המוצע לכם ובחרו את ביטוח התאונות האישיות הנכון בדיוק עבורכם, תוך התייחסות כמובן גם לצד הכספי ולעלויות הכרוכות בו.

תחת קטגוריית: • תאונות אישיות   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.