ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים הוא הסכם ביטוח בין חברת הביטוח ובין המבוטח. הסכם זה מקנה למבוטח הטבה כספית בגין פגיעה בגופו או בשל מותו.

אותה הטבה ניתנת למבוטח או לשאריו כסכום חד פעמי או כקצבה חודשית. במסגרת ביטוח החיים מקבל המבוטח ביטוח אובדן כושר עבודה אשר נועד לתת למבוטח גב כלכלי במקרים בהם הוא אינו יכול לפרנס את עצמו. הביטוח משמש גם כאפיק חיסכון וכך אם המבוטח הגיע לגיל פרישה ללא שהיה זקוק לכספי הביטוח הוא יכול ליהנות מהכנסה חודשית נוספת או מסכום כספי חד פעמי גדול.

מדוע כדאי לעשות ביטוח חיים?

במידה ואתם מעוניינים להבטיח לעצמכם איכות חיים סבירה וכך גם לקרובים אליכם עליכם לקחת בחשבון שעלול לקרות לכם משהו ביום מן הימים. זה יכול לקרות מחר או עוד עשרים שנה וחוסר וודאות זו יכול להציב משפחות רבות בישראל מול השאלה האם יש להם צורך בהגנה נוספת כגון ביטוח חיים.

ביטוח החיים מגן עליכם במידה ואתם מאבדים מכושר עבודתם אך הוא גם דואג לקרובים אליכם במידה ואתם לא תהיו בסביבה לסייע בפרנסת המשפחה.

ביטוח חיים מומלץ לכל מי שמעוניין להגן על עתידו ועל עתיד ילדיו וקרוביו, הביטוח מאפשר כיסויים נרחבים במיוחד אשר במקרים של צער יכולים לסייע להתנהלות תקינה של הבית.

ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוח חיים בשוק הישראלי:

ביטוח ריסק : זהו ביטוח למקרה של מוות בלבד. זאת אומרת שביטוח זה אינו משמש בשום דרך כאפיק חיסכון כל שהוא אך הוא כולל גם כיסוי עבור אובדן כושר עבודה. ביטוח זה נועד לשמור על המבוטח בחייו במידה והוא יאבד מכושר עבודתו ולשאריו במקרה בו הוא ילך לעולמו.

ביטוח מנהלים הוא ביטוח חיים מומלץ במיוחד וזאת משום שהוא מהווה אפיק חיסכון נהדר לעתיד. את הפרמיה משלמים הן המעביד והן העובד והיא כוללת כיסוי למקרה מוות, אובדן כושר עבודה, נכות, פיצויי פיטורין וחיסכון לגיל הפרישה.

כיצד יש לבחור ביטוח חיים?

רכישת ביטוח חיים צריכה להתבצע לאחר בחינת שוק זה לעומק. יש להבין שהתחרות בין חברות הביטוח היא גדולה ואתם בתור לקוחות נהנים משלל הטבות, תוספות והרחבות ללא תשלום נוסף וזאת רק כדי שתחתמו את הביטוח בחברה שרוצה אתכם.

כשאתם בוחרים ביטוח חיים רצוי שתגדירו לעצמכם מה חשוב לכם באמת שיהיה בפוליסה, האם סעיף אובדן כושר העבודה מטריד אתכם במיוחד ? האם אתם מעוניינים בביטחון כלכלי עבור הילדים שלכם או בן או בת הזוג במקרה שתלכו מן העולם?

לאחר שתגדירו לעצמכם מה חשוב שיהיה כלול בפוליסה בחנו מהן ההרחבות השונות בפוליסה והאם הפרמיה שמציעים לכם היא הממוצעת בשוק.

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.