5 סיבות להציע לעובדים שלך ביטוח בריאות קולקטיבי

הביטוחים הקולקטיביים הופכים יותר ויותר פופולאריים, ועוד ועוד מנהלי חברות וראשי ארגונים מציעים לעובדים שלהם להצטרף לפוליסות ביטוח קבוצתיות. מהם היתרונות של הביטוחים הקולקטיביים? מדוע כדאי לך להציע הטבה כזו לעובדים שלך? כל התשובות בפנים.

  1. כי ביטוח בריאות קולקטיבי הוא זול יותר

ביטוח בריאות קולקטיבי הוא זול יותר בהשוואה לביטוח הפרטי בזכות היתרון של גודל הקבוצה. כוח הקנייה הרב של הקוקלטיב מאפשר לחברות הביטוח ליהנות מפיזור סיכונים רחב וכתוצאה מכך להציע לעובדים בקבוצה פוליסות זולות יותר מאלו שהם היו רוכשים אילו היו הולכים על המסלול הפרטי.

  1. כי ביטוח בריאות קולקטיבי מגדיל את כוח העמידה של העובד שלך מול חברות הביטוח

זה לא סוד, שתביעות רבות המוגשות לחברות הביטוח נדחות על הסף. חברות הביטוח הן גוף כלכלי שאינו ממהר לשלם לתובעים כאשר הוא אינו חייב לעשות זאת. העניין הוא, שהתמונה הזו נראית אחרת כאשר מדובר בביטוח קולקטיבי. חברת הביטוח, שלא רוצה להפסיד את כוח הקנייה החזק של הקבוצה, נוטה להיענות יותר לתביעות המוגשות על ידי פרטים שהם חברים בקולקטיב, כך שלמעשה כוח העמידה של העובד מול חברת הביטוח גדל כפליים.

  1. כי כשהעובד שלך מרוצה אתה מרוצה

המשמעות הנגזרת מסעיף 1 ו-2 היא, שהעובד מקבל הטבה משמעותית. לא רק שהוא נהנה מפוליסת ביטוח בתנאים נוחים יותר, אלא שאתה תופר עבורו את כל הקצוות מבלי שהוא יצטרך לנקוף אצבע, בכך שאתה מציע לו תוכנית ביטוחית שלמה ומוכנה. במציאות שבה קשה מאוד למצוא דקה פנויה, העובד שלך ישמח להצטרף לביטוח בריאות קולקטיבי במקום שיהיה עליו לבזבז זמן יקר בחיפושי תוכנית ביטוחית באופן עצמאי. מיותר לציין שכאשר העובד שלך נהנה מהטבות משמעותיות במקום העבודה הוא הופך מרוצה יותר מעבודתו, מה שישפיע באופן ישיר על ההצלחות של העסק.

  1. כי עובד שמקבל תגמולים והטבות נאמן יותר למקום העבודה שלו

בהמשך לסיבה הקודמת שציינו, נדגיש שוב שעובדים צריכים שיעריכו אותם. הם מחכים להכרת התודה שלך, הם רוצים לשמוע שאתה רואה את מאמציהם המקצועיים והם צריכים להרגיש שאתה מכבד אותם. כאשר אתה מארגן עבורם פוליסת ביטוח קבוצתית אתה גומל להם על עבודתם הקשה והמסורה, והם בתמורה, יחזירו לך הכרת תודה חזרה וימשיכו לעבוד קשה, להפגין ביצועים טובים ולהיות נאמנים ומסורים לעבודתם.

  1. כי אתה לא רוצה להישאר מאחור

העולם העסקי מתאפיין בתחרות מטורפת, והוא כל הזמן משתדרג, מתעדכן ומשתנה. היום, זה כבר לא ממש טרנדי לא לדאוג לעובדים שלך, לא להיות מוכוון לצרכים שלהם ולא להציע להם תגמולים והטבות שיעוררו בהם מוטיבציה. מאחר שאתה בטח לא רוצה להיתפס כמי שנמצא מאחור ושעוד לא הדביק את הקצב, כדאי שתדאג לעובדים שלך ותראה להם שאיכפת לך, בדיוק כפי שעושים הקולגות שלך בכל ענף עסקי מקביל.

תחת קטגוריית: • בריאות   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.