איזה ביטוח רפואי לחו"ל מתאים לך?

אתם עתידים לעבור בשנה הקרובה אל מדינה אחרת מתוקף רילוקיישן של תפקיד חדש בעבודה שלכם? חשוב מאוד כי תבינו את ההשלכות השונות שיש למעבר מעין זה על כל אספקט בחיים שלכם ושל בני המשפחה שלכם במידה ואתם עומדים לעבור יחדיו אל מדינה זרה. אחד הדברים הכי חשובים להם צריכים לדאוג מבעוד מועד הוא העניין של הביטוח הרפואי מכיוון שחשוב להבין כי הדרך בה הדברים עובדים במדינת ישראל יכולה להיות שונה בתכלית על האופן שבו אתם תקבלו את השירותים הרפואיים אליהם תזדקקו כאשר תהיו בארץ חדשה, איך דואגים לקבל ביטוח הרפואי לחו"ל הכי טוב עבורכם? עוברים על הטיפים החשובים הבאים.

מהם סוגי הטיפולים

האם החבילה שמעודכנת בפוליסה כוללת טיפולי רפואה משלימה? האם ישנם טיפולים תקופתיים עבור נשים? מה קורה עם טיפולים עבור נשים בהיריון ולאחריו? האם ישנם טיפולים של דיאטנית? שימו לב כי הטיפולים שמוצעים רלבנטיים לגיל האנשים שנוסעים יחד עמכם לחו"ל כדי שהכיסוי הביטוחי יהיה רלבנטי ככל האפשר, אחרת הרחבות רבות ככל שיהיו כבר לא יסייעו בשעת הצורך.

מהי הפרוצדורה לקבלת הטיפולים

האם אתם חייבים לפנות כל פעם אך ורק לרופא המטפל על מנת לקבל הפניה אל רופא מקצועי אחר? האם ניתן לקבל את השירות מכל מיני מרפאות או רק במרפאה ספציפית אחת? בדקו עד כמה התוכנית הביטוחית מוגבלת מבחינת המקומות שבהם ניתן לקבל שירות על ידי רופא.

טיפול במחלה כרונית

ישנם אנשים אשר סובלים ממחלה כרונית ועבורם חשוב לוודא כי ישנם טיפולים שמגיעים עד לבית על ידי אחות או רופא, שמקבלים את התרופות הנדרשות בעלות סבירה וכי אם זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה ושיקום אף הם כלולים בפוליסת הביטוח שהוצעה לכם. רוב הפוליסות יכללו טיפולים במקרה של מחלת הסרטן, בדקו מה מעבר לכך והאם ישנם טיפולים ניסויים שכלולים בסעיפים אלה.

טיפולים לילדים

במקרים רבים יהיה מדובר בילדים שעדיין זקוקים לגשת אל הרופא בשל מחלות חורפיות, בשל בדיקות תקופתיות של התפתחות, טיפולי שיניים ועבור קבלה של זריקות ולכן יש לבדוק מה בדיוק זכאים לקבל עבור טיפולים שגרתיים ובלתי שגרתיים לילדים והיכן ניתן לקבל אותם במקרים של רפואה דחופה.

רק השוואה לפרטי פרטים בין סוגים שונים של ביטוחי בריאות לחו"ל תניב את הפרטים המלאים, אל תשכחו לשאול מה לא כלול בסל הבריאות הזה של הפוליסה כדי להבין  אם משהו מאלה הוא דבר הכרחי עבורכם.

תחת קטגוריית: • ביטוח נסיעות   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.