השוואת ביטוח בין רכבים משפחתיים לג'יפים

ההבדלים העיקריים בין רכבים משפחתיים לבין ג'יפים באים לידי ביטוי ברמת הסיכון לגניבת הרכב או לחילופין חלקי החילוף והתיקונים של המערכות המותקנות בו. מאמר זה מכיל השוואה בין ביטוחי רכבים משפחתיים לבין רכבי שטח מסוג ג'יפים.

ביטוח יקר- למה לקנות

הצעד הראשון של כל אדם הוא לברר מהם היתרונות ומהם החסרונות של אותו כלי רכב אותו הוא קונה לצרכיו האישיים או הצרכים של בית העסק אותו הוא מנהל. בהתאם לבירור זה, הוא בדרך כלל מגיע להחלטה האם אכן כדאי לקנות כלי רכב זה או לאו. כאשר מדובר על ג'יפ, רוב האנשים מגיעים למסקנה שמדובר על כלי רכב חזק ומרשים, אך כזה ששורף דלק רב, עולה יותר מרכב משפחתי ודורש מבעל הרכב לשלם מדי חודש פרמיה יקרה מאוד לביטוח הרכב. למרות כל זאת אנשים רבים עדיין מחליטים לקנות סוג זה של רכב והשאלה שנשאלת היא 'למה לקנות כלי רכב זה כשבשורה התחתונה ההוצאה הכספית עליו גבוהה יותר והתחזוקה תובענית יותר. הסיבה היא היתרונות הרבים של הג'יפ.

 ג'יפים- כל היתרונות בכלי רכב אחד

אין סיבה אחת מדוע רבים עדיין מחליטים לקנות ג'יפ ולא רכב משפחתי, אלא סיבות רבות:

  • חוזק- הג'יפ חזק מאוד וניתן להשתמש בו בשטח ובדרכים סלולות.
  • יציבות- מדובר על רכב יציב מאוד בעל מתלים משוכללים שמייצבים אותו ועוד.
  • עיצוב- רוב הג'יפים החדשים נראים נפלא חיצונית והעיצוב הפנימי שלהם גם כן מפנק מאוד.
  • סטאטוס- ג'יפ הוא סמל סטאטוס לאנשים שיכולים להרשות לעצמם קנייה יקרה זו.
  • בטיחותיים- כלי רכב זה בטיחותי מאוד. יש ברוב הג'יפים החדשים כריות אוויר מסוגים שונים, מערכות ייצוב, מערכת ריסון מהירות ועוד אמצעי בטיחות המאפשרים לכל אחד שנוהג על הג'יפ להרגיש בטוח.
  • גובה- אם אל רכב משפחתי צריך להתכופף כדי להיכנס, אל ג'יפ צריך לעלות ויושבים בגובה הגוף.
  • אחסון- נפח האחסון של הג'יפ גדול יותר, בדרך כלל, מרכב משפחתי.

 ביטוח- ג'יפ אל מול רכב משפחתי

ביטוח ג'יפ jeep grand Cherokee ודגמים נוספים של ג'יפים, יקר יותר בהשוואה אל ביטוח רכב משפחתי. ביטוח לרכבי הג'יפ בדרך כלל יקרים יותר מאשר רכבים משפחתיים וזאת משום שחלקי החילוף היקרים, השחיקה המהירה של חלקים אלו והעובדה שפעמים רבות נדרש להמציא חלפים מקוריים של הג'יפ, דבר שמייקר את המחיר. בנוסף, משום שבדרך כלל משתמשים בג'יפים לנסיעות שטח, הם מועדים לתקלות רבות יותר מרכבים משפחתיים וחברות הביטוח לוקחות בחשבון שסכום הכסף שיצא מהכיס שלהן יהיה רב יותר מהסכום הכולל בעבור תקלות המתרחשות ברכבים משפחתיים. בנוסף, ג'יפים ברמת סיכון גבוהה יותר לגניבות ושוד ולכן חברות הביטוח מחייבות את בעליהן למגן אותם בצורה המקסימאלית שיש.

 

תחת קטגוריית: • ביטוח רכב   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.