ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

אם בעבר, נשים בהריון נמנעו מטיסה לחו"ל וזאת משום שהדבר היה מסוכן לעובר ויכול היה לגרום לו לנזקים. כיום, רוב הנשים בישראל מודעות לעובדה שדבר זה אינו נכון אך עדיין בוחרות לדווח לחברת הביטוח בעת נסיעה לחו"ל וזאת על מנת שזאת תציע להם את פוליסת הנסיעות המתאימה ביותר למצבן.

מדוע זקוקים לביטוח זה?

רבים טוענים כי הם אינם זקוקים לביטוח. דבר זה אינו נכון, בעיקר כאשר מערכת הבריאות באותה מדינה אליה הם נוסעים יקרה מאוד ובמצב חירום רוב האנשים אינם יכולים לממן את ההוצאות הרפואיות הנדרשות. דבר זה תקף גם לגבי נשים בהריון. אם בעבר, אנשים לא היו מודעים לחשיבות של ביטוח זה בעת נסיעה לחו"ל, נכון להיום כמות הפוליסות הנרכשות מדי שנה מצביעה על כך שאנשים אינם מוכנים לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח זה מבטיח פיצויים כספיים במקרים רפואיים רבים וכן במצבים שבהם נוסעים מאבדים את הכבודה שלהם. ביטוח נסיעות בחו"ל מבטיח שלווה ונסיעה מהנה. כיוון שקיימים סוגים שונים של ביטוחי נסיעות חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה שיתאים עבור הנוסע את הביטוח הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל- חובת ביצוע

 רוב האנשים שרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל אצל אחד מחברות הביטוח אינם יודעים שיש סעיפים מסוימים בביטוח אליהם מחויב המבטח וחשוב לוודא שהם קיימים בפוליסת הנסיעות לחו"ל עליה חותמים:

  • סכומי מקסימום- חובה לציין בפוליסה את סכומי הכיסוי המקסימאליים בכל הקשור אל הוצאות רפואית ואשפוז בארץ ובמדינות חו"ל.
  • זכויות המבוטח- חובה לציין בפוליסה את כל הזכויות של המבוטח.
  • דרישות מיוחדות- חובה שחברת ביטוח תפרט באיזה מצבים היא יכולה לדרוש את ההטסה המיוחדת של מבוטח לישראל וזאת על מנת שהוא יקבל טיפול רפואי בארץ ולא באחת מהמדינות בחו"ל.
  • היתר- כל פוליסת ביטוח נסיעות חייבת להיות מאושרת על ידי המפקח על הביטוח טרם ההפצה שלה.

הזכות של חברת הביטוח היא לדרוש מסמכים רפואיים מסוימים מהמובטח טרם החתימה על הפוליסה. במצב בו מדובר על אישה בהריון, חברת הביטוח יכולה לבקש ממנה להמציא סיכום רפואי של הרופא המטפל בה, לבצע בדיקת דם בהריון ועוד, טרם ההחלטה האם לבטח את האישה.

ביטוח נסיעות לנשים בהריון

 חשוב לציין בפני חברת הביטוח אם אתם סובלים מבעיות רפואיות מסוימות או שאתן בהריון. ביטוח הנסיעות הרגיל אינו מכסה מצבים בריאותיים מסוימים וחלק מחברות הביטוח אינן מוכנות לבטח נשים בחודשים מסוימים של ההריון. כאן בדרך כלל נדרש ביטוח נסיעות עם הרחבות מסוימות ותוספת תשלום. יש לוודא שהחברה שמספקת את ההרחבות הביטוחיות מכסה את כל סיבוכי ההריון שיכולים להתרחש וכן הוצאות רפואיות על אשפוז, הוצאות העברה במטוס או רכב ממדינה למדינה, אשפוז בחו"ל ובארץ, הרחבה להחמרה של מצבים רפואיים שכבר קיימים, החזר הוצאות מיוחדות, תרופות ועוד.

תחת קטגוריית: • כללי   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.