תביעות ביטוח – מה חשוב לדעת?

עורכי דין המומחים בכל הקשור אל תביעות ביטוח יכולים פעמים רבות להבטיח לכם תוצאה טובה יותר מאשר הגשת התביעה בעצמכם. לכן, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים אל מומחים אלו.

התוצאה לא מתאימה לציפייה

אף פעם לא חשבתם שתצטרכו להפעיל את הביטוח שלכם, אך קרה מקרה ואתם צריכים לעשות זאת? בוודאי מהר מאוד תגלו שהפרוצדורה הפשוטה של תביעת ביטוח הופכת מפשוטה למורכבת ומסורבלת ופעמים רבות אנשים אינם מקבלים את הפיצויים שלהם מסיבה זו או אחרת. במצבים כאלו חשוב לפנות אל עורך דין שמומחה בכל הקשור אל תביעות ביטוח.

למה דווקא עורך דין?

אם אתם מנסים להבין מדוע דווקא עורך דין ולאו דווקא סוכן הביטוח שלכם או חבר טוב שכבר תבע בעבר וקיבל את מה שרצה. התשובה היא שסוכן הביטוח שלכם הוא הנציג של החברה ולכן ניתן להסתמך עליו שיעזור לכם למצוא ולמלא את טפסי התביעה שחברת הביטוח דורשת אך משום שמדובר על עובד נאמן וכזה שבדרך כלל אינו בעל ידע משפטי בתחום (דבר שתקף גם לגבי החבר הטוב) כדאי ללכת על הטוב ביותר, כלומר על עורך דין שמומחה בתחום תביעות ביטוח ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

תביעות ביטוח- בחירה של עורך דין

  • כישורים והכשרה- חשוב לוודא כי אכן מדובר על עורך דין שיכול להציג בפניכם רישיון המעיד על כך.
  • תקשורת- חשוב לבחור מומחה שמסוגל לתקשר איתכם בצורה הטובה ביותר. עורך דין חייב להבין את מהות התיק שלכם ומצבכם אל מול חברת הביטוח אותה אתם תובעים.
  • ניסיון- יש לבחור עורך דין בעל ניסיון מוכח בתחום תביעות ביטוח.
  • המלצות- כאן חשוב מאוד לברר האם יש לו אתר אינטרנט בו הוא מציג את שירותיו ודף אודות הניסיון שלו. האם הוא מוזכר באינטרנט.

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.