מידע חשוב על קרנות גידור

התחום של השקעות בקרנות שונות הוא תחום שתמיד מושך אליו הרבה מתעניינים, כי מי מאיתנו לא היה רוצה להרוויח יותר אחוזים על כך שהכסף שלו נמצא במקום מסוים?

יחד עם זאת, לכל אחד מאיתנו שמשקיע את הכספים שלו בכל מיני קרנות יש גם רצונות אחרים, ולא כולם מוכנים לקחת את אותם הסיכונים עם הכסף שלהם. קרנות גידור הן סוג של קרנות שהמטרה שלהן היא ברורה וחד משמעית: להצליח להרוויח כסף בכל עת, ללא כל קשר למה שקורה לשוק. כלומר, בין אם השוק חווה עליות ובין אם הוא חווה ירידות, מטרת הקרנות האלה היא לייצר רווחים.

כיצד ניתן לעשות זאת

קרנות גידור הן למעשה קרנות מיוחדות שמנוהלות על ידי אסטרטגיה פרטית, ומקור השם שלהן הוא בעובדה שלעיתים הן מנוהלות בעזרת אמצעי גידור שונים. בדרך כלל על מנת שאפשר יהיה לנהל קרן כזו בצורה טובה ומוצלחת צריך להיות איש מקצוע של ממש, ולכן למעשה הקרנות הללו נמצאות בניהול של חברות שונות. משמעות הדברים מבחינת הלקוחות היא שלא רק שמשלמים עמלות על ניהול הקרנות האלה, אלא גם משלמים עמלות עבור ההצלחות.

האם זה כדאי

כל אדם שמשקיע בקרנות או בניירות ערך כאלה ואחרים פועל על פי שיקולים שונים. אחד מחליט להשקיע הרבה כסף ביחס להון שיש לו ואחר בוחר לעשות השקעות מאוד סולידיות וקטנות, ולכן למעשה לא קל לענות על השאלה האם קרנות הגידור כדאיות או לא. באופן כללי קרן שמתיימרת, וגם מצליחה, להרוויח בכל עת היא כמובן קרן כדאית שעדיף להשקיע בה, אך לא כולם חושבים כך. במידה וגם אתם שוקלים את ההשקעה בקרנות הגידור כדאי שתבדקו בידי מי אתם מפקידים את ניהולן.

תחת קטגוריית: • השוואת מחירים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.