ביטוח סיעודי שומר עליך בעתיד

דאגה לעתיד הקרוב ובכלל לעתיד הרחוק יותר היא צעד נבון והכרחי. מאחר שאיש אינו יודע מה יילד יום והכול צפוי- הטוב בכלל והרע בפרט- על כל אחד מאתנו להיערך מבעוד מועד (ויפה שעה אחת קודם, כלומר- עכשיו) לקראת העתיד.

חלק בלתי נפרד מהיערכות תבונית ומושכלת היא החובה לדאוג לביטוח סיעודי. על מנת להבטיח לעצמכם ולמשפחתכם המשך רמת חיים שאליה אתם מורגלים ושואפים אליה, וכדי שתמשיכו לחיות בהווה והן בעתיד בכבוד ראוי, גם אם וכאשר ייפגע כושר העבודה שלכם, עליכם לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי למקרה שבו תיהפכו, חלילה, לסיעודיים כתוצאה מתאונה או מחלה, זמן רב לפני הגיעכם לגיל פנסיה.

ביטוח סיעודי הוא השקט העכשווי שלכם. מומלץ לפנות למומחה לתחום הביטוח כדי שישקף לכם מצבים אפשריים, שבהם על מנת לקיים את עצמכם ואת משפחתכם כאשר מי מהמשפחה, קל וחומר המפרנס העיקרי בה, הופך להיות סיעודי.

כאשר אדם הופך לסיעודי, הכנסתו יורדת והוצאותיו גדלות עקב טיפול תרופתי ונסיעות רבות לבית החולים. ביטוח סיעודי נותן לחולה הסיעודי המבוטח את הכסף המגיע לכם בגין מחלתו הסיעודית ועוזר לו ולמשפחתו לממן את הטיפולים לו החולה הסיעודי זקוק.

משך הזמן כגורם עיקרי

אחד הנושאים החשובים, אם לא החשוב שבהם, כאשר בודקים חלופות לביטוח סיעודי, הוא משך הזמן שבו מובטחים התשלומים החודשיים במסגרתו. מאחר שמצב סיעודי הוא בחלק בלתי מבוטל מהמקרים, שלא לומר חלק הארי, מצב מתמשך, כרוני, אשר אם חל בו שינוי הוא בדרך כלל שינוי לרעה, חשוב לבחור בביטוח סיעודי לכל החיים.

מאחר שלכל דבר יש מחיר, יש גם מחיר בהחלט גבוה אבל חיוני ואולי בלתי נמנע לשלם אותו, לביטוח הסיעודי. רבים מאתנו לא נוטים לייחד זמן ומחשבה לחשיבות קיומו של ביטוח סיעודי כבר מגיל צעיר, וזוהי הטעות!.

סוכני ביטוח עשויים להציע לכם לערוך ביטוח סיעודי גם לילדיכם הקטנים. התועלת בכך היא רבה מכל בחינה. גם אנשים צעירים מאוד ואפילו ילדים עלולים, חלילה, להיפגע מתאונה או ממחלה שיהפכו אותם לסיעודיים ולתלותיים. למרכיב הזמן בעריכת הביטוח עשויה להיות השפעה מכרעת, קריטית, על יכולת המשפחה לעמוד במימון הטיפול במי מיקירה שייהפך, חס וחלילה , לסיעודי בגיל צעיר.

תועלת נוספת בצירוף ילדים לביטוח סיעודי הוא שכעבור כ- 40 שנה, הם לא יידרשו עוד לשלם עוד תשלום חודשי עבור הפוליסה ויוכלו ליהנות מכל מה שהיא מזכה אותם בקרות מקרה שיהפוך אותם לסיעודיים. חשבון כיס פשוט של עלות-תועלת מוכיח וממחיש את כדאיות צירוף ילדים כמבוטחים בביטוח סיעודי.

לסיכום

ביטוח סיעודי עוזר לנו הן בהווה והן בעתיד. אנחנו שומרים על רוגע ויודעים שאם חלילה יקרה לנו משהו בעתיד, יהיה לנו איך לממן אותו ולא נהיה נטל על המשפחה שלנו.

אז חשוב להיות שקולים ולהיערך לקראת העתיד ולעשות ביטוח סיעודי.

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

לא ניתן להגיב.