כך תדע איזה ביטוח שווה לך לקחת

התחרות בין חברות הביטוח השונות בישראל, על ליבו של הצרכן הישראלי מהוות יתרון משמעותי עבור קהל הצרכנים המבקשים להשיג את הביטוח הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. כלומר, פוליסת ביטוח אשר מציעה מגוון רחב של כיסויים במינימום עלויות. יחד עם זאת, המגוון הרחב של מוצרי הביטוח שבשוק הוא עצום וכולל לא מעט סעיפים ותתי סעיפים אשר עלולים להשפיע לא רק על הפרמיה החודשית,  אלא גם על התשלום הסופי בעת קרות מקרה ביטוח. כיצד תדע איזה ביטוח שווה לך לרכוש? כל הפרטים והעצות במאמר שלפניכם.

עצות לרכישת ביטוח משתלם

כאמור, המגוון בשוק הביטוחי  הוא עצום, על מנת לבחור את פוליסת הביטוח הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם שימו לב לעצות הבאות:

  1. הבנה ראשונית – פוליסת הביטוח אינה מוצר מוחשי, אלא שמדובר בפיסת נייר אשר מבטיחה לכם X   ₪ במידה וקרה לכם Y. למשל אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח בריאות, מה עדיף פוליסה בסיסית או פוליסה מורחבת אשר כוללת טיפולים אלטרנטיביים? האם הפוליסה מכסה ניתוחים בחו"ל? האם ילדים עד גיל 18 נכללים? וכד'. ככל שתהיו יותר מגובשים ותבינו לעומק למה אתם בדיוק זקוקים, כך יהיה לכם קל יותר לבחור פוליסת ביטוח מדויקת אשר בנויה לצרכיכם ולמידותיכם.
  2. מחקר רשתי – לאחר שהגעתם למסקנה לאיזה ביטוח אתם בדיוק זקוקים, הגיע הזמן לבצע השוואת מחירים. למזלנו, כיום לא צריך לצאת מן הבית, לכתת רגליים בין משרדי חברות הביטוח ולבזבז זמן יקר. המידע הרלוונטי נמצא בהינף של קליק. יש כיום לא מעט אתרים המרכזים הצעות מחיר של חברות ביטוח עבור פוליסות שונות. שימו לב, לעיתים רכישת מספר פוליסות ביטוח באותה חברה יכולה להפחית באופן ניכר את סך העלויות.
  3. מבצעים – כל חברת ביטוח מעוניינת להגדיל את נפח מכירותיה ולצרף לשורותיה כמה שיותר מבוטחים. כפועל יוצא מכך, אין כמעט חברת ביטוח אשר לא יוצאת בשורה של פרסומים המציעים מבצעים אטרקטיביים לקהל הצרכנים. לעיתים אותם מבצעים יכולים לחסוך לכם לא מעט שקלים ולכן מומלץ להתייחס לכל מבצע שכזה ולבדוק האם הוא באמת משתלם.
  4. ידע הוא כוח – לאחר שצברתם מידע רלוונטי ועדכני אודות הביטוח אותו אתם מעוניינים לרכוש, תוכלו להשתמש בידע לטובתכם. אם כבר קיימת לכם פוליסת ביטוח, בדקו אם תוכלו להוזיל עלויות. אם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח חדשה, אל תתביישו והציגו את הנתונים שצברתם לצורך מיקוח.

לשקט נפשי אין מחיר

בשורה התחתונה אנו רוכשים פוליסות ביטוח על מנת להבטיח לעצמנו שקט נפשי. ולשקט נפשי כידוע אין מחיר. יחד עם זאת, על מנת לוודא כי ביצענו את הרכישה הטובה ביותר בעלות הנמוכה ביותר, חשוב עד מאוד לא להסתפק בהצעה הראשונה שקיבלנו מסוכן הביטוח למשל, אלא לערוך מחקר מקיף באמצעות הרשת, המלצות ו/או דיס המלצות מחברים ועוד, על מנת לרכוש שקט נפשי במחיר משתלם במיוחד.

תחת קטגוריית: • השוואת מחירים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

לא ניתן להגיב.