איזה ביטוח יהיה הכי טוב?

רוב האנשים עושים ביטוח כי נאמר להם שהם צריכים לעשות ביטוח. דוגמא לכך הם ביטוחי הרכב והמשכנתא. הבעיה היא שרובם אינם יודעים מהם סוגי הביטוחים השונים וכיצד ניתן לבחור במסלול הביטוח המתאים להם ביותר מתוך שלל מסלולי הביטוחים אותם מציעות חברות הביטוח. הכרת הביטוחים השונים (ביטוחים אלמנטאריים, ביטוחי חיים וביטוחי בריאות), כיצד כל ביטוח משרת את הלקוח ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור את הביטוח המתאים יכולה לחסוך בסכומים ניכרים של כסף.

 

ביטוחי רכב- האם זקוקים להם?

כל בעל רכב מבטח את הרכב שלו בביטוח חובה שעיקרו להבטיח לנהג הרכב כי במקרה בו הוא יקלע לתאונה ויגרום נזק לחיי האנשים שבתוך הרכב או מחוצה לו, חברת הביטוח תדאג להוצאות הכספיות בגין הטיפולים הרפואיים. בנוסף לביטוח החובה יש אפשרות לבטח גם בביטוח מקיף אשר מבטיח כיסויים נוספים במקרים שונים, כמו למשל מקרה בו שמשת הרכב התנפצה, קרה מקרה גניבה, מקרים של טוטאל לוס לרכב ועוד.

ביטוחי צד שלישי גם הם אפשרות ומעניקים למבוטח כיסוי ביטוחי במקרה בו הוא היה מעורב בתאונה שגרמה נזק לרכוש. כאן חשוב לדעת כי רק ביטוח חובה הינו חובה, אך במקרה בו מעורבים במקרים בהם נגרם לרכוש של צד שלישי נזק או שיגרמו נזקים לרכב שלכם בעקבות מקרים שונים, קרוב לוודאי שההוצאות יהיו גדולות מאוד ולכן משתלם לעיתים לעשות גם ביטוחים משלימים לרכב. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר של ביטוחים ולשקול מהם הכיסויים הביטוחיים להם זקוקים וזאת משום שכל אלו ישפיעו במידה ניכרת על הסכום הכולל של הביטוח.

ביטוחי בריאות- עלייה ניכרת

בעשור האחרון גדלה המודעות לגבי הצורך בביטוחי בריאות משלימים וזאת משום העובדה כי משרד הבריאות המצוי בצמצומים תקציביים אינו מכליל דברים רבים בסל הבריאות. יש לקחת בחשבון כי חברות הביטוח מציעות מסלולים רבים של ביטוחי בריאות כשההבדל ביניהם הוא רמת הכיסוי, סוג הכיסוי וכמות הכיסויים אשר כל ביטוח מציע. לפי המלצת יועצים בכיפה הצעד החכם ביותר הוא לרשום מהם הכיסויים החסרים תחת השירותים הניתנים על ידי קופות החולים, לרשום את הגיל שלכם, עבר בריאותי, מחלות קיימות ותרופות כרוניות אותם לוקחים ולפנות עם אותה אינפורמציה אל סוכנות ביטוח אשר עובדת בשיתוף פעולה עם מספר חברות ביטוח או אל כל חברת ביטוח בצורה אישית, וזאת על מנת לקבל פירוט של מסלולים הרלוונטיים למצבכם ועלויות של כל ביטוח.

ביטוחי חיים ואובדן כושר עבודה

ביטוחי חיים הם ביטוחים אשר מבטיחים למבוטח כי במקרה של חס וחלילה פטירה או אובדן יכולת השתכרות, חברת הביטוח תדאג לשחרר סכום מסוים של כסף עליו סוכם מראש בחוזה הביטוח ועל ידי כך המשפחה לא תהיה בחובות בעקבות המצב.

תחת קטגוריית: • השוואת מחירים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

לא ניתן להגיב.