השוואת מחירי ביטוח

ביטוח הוא חלק בלתי נפרד מהעולם שלנו. גם בלי שנשים לב או נתעסק בכך יותר מידי הרי שכולנו קשורים בצורה כזו או אחרת בחברות הביטוח. ביטוח בריאות פרטי, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, ביטוח רכב, דירה, שיניים, ביטוח פנסיה, ביטוח משכנתא ועוד פוליסות שונות ומושגים שונים מענף הביטוח ממלאים את חיינו ומלווים אותנו באופן יומיומי.
יתר על כן בעולם שלנו חברות הביטוח מקיימות רשת ענפה של פעולות פיננסיות, כך שגם קרנות הפנסיה וקרנות ההשתלמות שלנו מנוהלות במקרים רבים בבתי ההשקעות של חברות הביטוח.

מי לא אוהב להשמיץ את חברת הביטוח?
למעשה אנו קשורים בעבותות בחברות הביטוח ולמרות העובדה כי רובנו נהנים להשמיץ אותן, במקרה הצורך ניאלץ לפנות אליהן ולקוות שמהם תגיע הישועה. ביטוח בריאות למשל הוא דבר שכדאי להכיר ולהבין בו מעט. נכון שלכולנו ביטוח בריאות ממלכתי בקופת החולים, אולם כיום הרפואה הפרטית הולכת ומתפתחת לצערנו על חשבון הרפואה הציבורית. משום כך לצערנו לא אחת קורה שניתוח דחוף עלול להתעכב בשל מחסור בכוח אדם או מחסור במיטות.

למה חשוב ביטוח בריאות
במקרים כאלה ביטוח בריאות פרטי יכול להיות לעזר רב ולא פחות מלהציל חיים. גם בדיקות אבחנתיות יכולות להיות מבוצעות באופן פרטי ולמי שיש פוליסה פרטית שמכסה בדיקות אבחנתיות גם במקרה זה יכול לחסוך לעצמו עלויות רבות. למותר לציין כי אבחון מהיר, יעיל ומקודם יכול להיות בעל משמעות מכרעת עבור מי שסובל ממחלה קשה ולכן ביטוח בריאות פרטי הפך ממוצר של מותרות למוצר של הכרח עבור כולנו. גם אם אתם לא עוסקים בכך ביומיום ומתרגלים על בסיס קבוע מדיטציה חשוב להבין כי ביטוח ביראות הוא הכרח.

מה מציעות החברות?
חברות הביטוח זיהו זה מכבר את הצורך ההולך וגובר בפוליסות ביטוח והן מציעות כיסויים שונים ופוליסות שונות. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח בסיסית או פוליסה רחבה, להוסיף כיסויים שונים ולהרכיב את הפוליסה שתשרת אתכם. ניתן לרכוש כיסויים שמותאמים לילדים וכצבי שירות שונים לכל מיני טיפולים אלטרנטיביים. מדיטציה אינה נכללת ביניהם, אבל כולם יודעים שמדיטציה נעשית על בסיס אישי ולא צריך חברת ביטוח כדי לקיים אותה.

איך לבחור?
בבואכם לבחור פוליסת ביטוח חשוב לערוך השוואת מחירי ביטוח. משום שהתחרות בתחום היא רבה הכיסויים שמציעות החברות הם דומים, אך החברות מפתיעות מידי פעם ויוצאות עם חידושים ומבצעים. השוואת מחירי ביטוח צריכה להיעשות על פי סוג הפוליסה שאתם מבקשים לרכוש ועל פי משתנים נוספים כמו גיל למשל. ניתן להיעזר בסוכן הביטוח שלכם מתחום הרכב למשל ולבדוק מולו מה הוא יכול להציע לכם בתחום של ביטוח בריאות.

בירור ברשת
חשוב להבין שכיום בעידן האינטרנט השוואת מחירי ביטוח יכולה להיעשות בקלות רבה מבלי לצאת מהבית. שיטוט מהיר באתרי האינטרנט של חברות הביטוח יעזור לכם למצוא את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. שיקול נוסף הוא קיומן של פוליסות נוספות. חברות הביטוח יתנו לכם תנאים מועדפים במקרה שתנהלו אצלם יותר מפוליסה אחת ולכן כדאי לבדוק מה מציעים לכם בחברה שבה אתם מבוטחים.

המאמר נכתב באדיבות גלית בר-לב

תחת קטגוריית: • השוואת מחירים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

לא ניתן להגיב.