ביטוח שיניים

יש לכם משפחה גדולה? אתם מבקרים הרבה אצל רופא השיניים שלכם? אתם מוציאים הרבה יותר מידי כסף על טיפולי שיניים? למה אתם מחכים? עשו ביטוח שיניים!

מהו ביטוח שיניים?
הרעיון כאן הוא מאוד פשוט. אתם משלמים סכום חודשי קבוע, שמשתנה לפי מספר המבוטחים וסוג הביטוח, ומקבלים החזר כספי על הטיפולים השונים. נשמע טוב לא?
הביטוחים השונים מתחלקים לשני חלקים עיקריים – ביטוח משמר וביטוח משקם.
הביטוח המשמר מכיל את הטיפולים שכולנו צריכים לעשות פעם בתקופה מסוימת כגון סתימות,טיפול אצל השיננית, עקירות, טיפולי שורש וכו'

הביטוח המשקם, כשמו כן הוא, מכיל טיפולים שמיועדים לשקם את השיניים, החניכיים והלסת, וכולל טיפולים כמו יישור שיניים, כתרים, גשרים שתלים וכל שאר הטיפולים המשקמים.

תוקף הביטוח תלוי בסוג הביטוח. ביטוח משמר תקף בדך כלל לשלוש שנים, ואילו ביטוח משקם תקף בדרך כלל לשש שנים. פרישה מהביטוח לא אפשרית עד שנגמרת תקופת הזמן שנקבעה.

למה כדאי לבטח את השיניים שלכם ושל משפחתכם?
מכמה סיבות. אחת היא שהביטוח יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף על טיפולי שיניים שעולים מאות שקלים. סיבה אחרת היא שבמקרה ואתם זקוקים לטיפולי שיניים באופן תכוף, בגלל מצב בריאותי, או בגלל שיש לכם הרבה אנשים במשפחתכם שזקוקים לטיפול תקופתי, הביטוח הוא אפשרות זולה ביותר.
בנוסף, טיפולים שונים של השיניים יכולים לעלות לכם הרבה מאוד כסף, ואם במקרה אתם מבוטחים – חסכתם הון.

מה לגבי המחיר של הביטוח?

המחיר תלוי בסוג הביטוח, ומן הסתם גם מהחברה שאתם מבוטחים בה.
ביטוח משמר בסיסי יעלה כמה עשרות בודדות למבוגר, וטיפה פחות לילד. ברגע שתתחילו להוסיף לביטוח שלכם המחיר יתחיל לעלות, שוב – תלוי בסוג הטיפול.

הביטוח המשקם עולה יותר, והמחיר מתחיל לעלות מעל מאה שקלים לחודש.

במקרה ואתם מבטחים גם את משפחתכם, הילד השלישי והבאים אחריו יקבלו ביטוח חינם.

ואיך תשיגו ביטוח שיניים?

בשביל לבטח את שיניכם תצטרכו ליצור קשר עם אחת מהחברות שמציעות ביטוחים שיניים, או לקופת החולים שלכם, שם תבררו את כל הפרטים ותרכשו את ביטוח השיניים שהכי מתאים לכם..

במקרה ואתם שכירים, כדאי לכם לבדוק אם מקום העבודה שלכם מציע ביטוחי שיניים – המחיר והתנאים יהיו טובים יותר מבאופן פרטי.

שימו לב שלאחר שרכשתם את הביטוח, תוכלו לעשות טיפולי שיניים עם החזר רק אצל "רופאי הסכם". אלו הם רופאים שחתמו על הסכם עם חברת הביטוח שלכם.

תראו כמה אפשר לחסוך על טיפולי שיניים!

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.