ביטוח חנויות נעליים

חולמים לפתוח חנות מעוצבת עם מלאי איכותי של נעליים או מגפיים לנשים ולגברים? בין כל הפעולות שתצטרכו לבצע כדי לוודא שהעסק יהיה מצליח ולא תפסידו כסף, כדאי לדעת אלו ביטוחים מכסים ומגנים על ההשקעה בצורה אפקטיבית ביותר.

אם לא תהיה הקפדה יתרה ורכישה נכונה של הכיסויים אשר מצריכה חנות הנעליים החדשה שלכם, תגלו לאחר נזק שעלול להתרחש לחנות כי הכיסוי לא מאפשר יכולת שיקום לעסק שסובל מנזקים בעלות כספית גבוהה ואתכם ללא הכנסה ממקור הפרנסה החדש והמבטיח.

בחרו בפוליסה אשר מתאימה באופן מיוחד לחנות הנעליים שלכם, כל עסק מצריך כיסויים מסוג שונה מסיבות שונות, אין זה חשוב אם נמכרות בו מגפיים או מתנות, ולכן כדאי להבין את ההבדלים בין הכיסויים ומה הם יכולים להעניק עבור העסק שלכם באופן ספציפי.

בדקו מראש כי לפוליסה שלכם ישנן הרחבות וכן כיסויים מיוחדים אשר כלולים –
גם כאשר אתם מבצעים שיפוץ קליל עבור החנות הנעליים וודאו כי עדיין הכיסוי בתוקף. בדקו כי קיימת הגנה על שם המותג ומה הגובה שלה. ביטוח עבור התמוטטות של מדפים, כיסוי גם כאשר ישנה עליה עונתית של ערך המלאי בחנות. כיסוי עבור הוצאות של מיון וסידור של המלאי בחנות בשל מקרה ביטוח, גם במקרים בהם לא היה נזק למלאי עצמו של החנות.

עברו על הפרק של הפוליסה בו קיים הפירוט עבור מבנה, ובדקו –
האם יש כיסוי עבור שברים של השמשות, השלטים של החנות וכן של משטחי זכוכית. כיסוי עבור אובדן דמי השכירות של החנות. כיסוי עבור נזקים שנוצרו בעקבות פריצה למבנה החנות ולחלקים המחוברים אליה באופן קבוע.

קראו היטב את הפרק של התכולה ובדקו מה מהפרטים הבאים קיים –
כיסוי עבור שיחזור של מסמכים. אובדן הכנסה. אובדן הכנסה – הפסקת עבודה בשל ישיבה של שבעה ימי אבלות. פיצוי עבור אובדן הכנסה שנגרם בשל חוסר יכולת לגשת לעסק לאחר אירוע ביטוחי. כיסוי עבור הגנה של העסק מפני תהליכים פליליים נגד אחד העובדים.

איזו חברת ביטוח לבחור?
יש לכם חנות נעליים יפה וחדשה עם מגפי נשים וגברים יפות, אשר הייתם רוצים לשמור עליה מכל משמר ולדאוג כי אתם בדרך לייצר רווחים שרק ילכו ויגדלו. חשוב כי תבחרו בחברת ביטוח אמינה ונגישה, בה סוכן הביטוח יעניק לכם פוליסה משלמת בצורה מקצועית לאחר שאתם מבינים את ההשלכות של כל סעיף וסעיף מהבחינה התפקודית של העסק במקרה של אירוע המצריך הפעלה של הביטוח. ערכו השוואה בין כמה הצעות מכמה חברות ביטוח ובחרו בכיסוי הרחב ביותר שיינתן תחת עריף הוגן ונוח.

תחת קטגוריית: • ביטוח תכולה   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

לא ניתן להגיב.