השוואת מחירים – ביטוח או שוק ההון?

לסחור באופציות בינאריות או לסחור במט"ח ?

עם התקדמות הטכנולוגיה הגבולות נפרצו, כעת ניתן לעשות כסף גם דרך הבית בישיבה על הספה עם המחשב הנייד. אנחנו חיים בתקופה בה כל שקל חשוב ואם יש דרכים נוספות מלבד עבודה סדירה, שיעזרו לנו להרוויח כסף, מה טוב. בישראל חיים סטודנטים רבים שאינם מצליחים לסיים את החודש. הסטודנט צריך לשלם את שכר הלימוד האקדמאי, את שכר הדירה, נסיעות, אוכל ועוד הוצאות נלוות. העולם העתידני של ימנו מאפשר לסטודנטים להשקיע דרך אופציות בינאריות במסחר דיגיטאלי ולהרוויח זמן וכסף. הרווחים מההשקעות מאפשרים להם להיות יותר מרוכזים בלימודים ללא הסחות דעת של עבודה או חיפוש אחר עזרה בתשלומים.

מהן אופציות בינאריות?

אלו הן למעשה אופציות דיגיטאליות ששייכות לשוק ההון ולעולם המסחר הדיגיטאלי. המשקיע יכול להשקיע בבורסה מכל מקום בו הוא נמצא. אופציות בינאריות מגיעות מהמילה בינארי, כלומר בחירה בין החיובי לשלילי. העולם כולו עובד על שתי ספרות בלבד 1ו-0, כאשר שתי האחרונות מרכיבות יחד צופנים רבים ושונים.

איך משקיעים?

אם המשקיע בחר להשקיע עם אופציות בינאריות, הוא צריך לבחור תחום בו הוא רוצה להשקיע את הכסף שלו. הוא יכול לבחור לסחור במניה, בנכס ואפילו לסחור במט"ח. לאחר שבחר את התחום, הוא צריך להחליט על סכום כסף אותו הוא משקיע. כאשר בחירת האופציה הן אופציות בינאריות, המשקיע יכול לדעת את סכום הרווח ואת סכום ההפסד מראש, כך שאלו הן אופציות ידידותיות למשתמש. כמו כן, לאחר בחירת התחום והסכום, המשקיע ינחש אם ערך התחום שבחר יעלה בתקופה שנקבעה מראש או שהערך ירד. המשקיע יכול לבחור בשתי אופציות יציאה, להחליט שהוא ממתין עד תאריך ספציפי של פקיעת האופציה או שהוא מחליט באמצע התקופה לממש את האופציה שלו. הרווח יכול להיות של 85% מההשקעה וההפסד יכול להיות כ- 10% מההשקעה.

לסחור במט"ח?

השאלה היא מי שואל, אופציות דולר הן אופציות למשקיעים קצת יותר משופשפים בתחום. במידה ואתם מתחילים, כדאי שתתחילו עם אופציות בינאריות ותנסו את מזלכם. במידה ואתם יודעים כיצד להשקיע ויש לכם ניסיון גם בתנודות של הדולר, תוכלו לסחור במט"ח. במידה ולא, כדאי שתצברו קצת ניסיון ותצאו להרפתקאות מאוחר יותר.

תחת קטגוריית: • השוואת מחירים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.