ביטוח ימי כיף לעובדים

כיום כל התחום של ימי כיף לעובדי חברות גדל והתפתח עד שנוצר מצב בו נראה כי במידה ולא מתקיימים מספר ימי כיף בשנה, עובדי החברה מרגישים מקופחים וממורמרים. ישנו מגוון עצום של חברות שמתמחות בהעברת ימי כיף לעובדים בנושאים שונים. אם פעם יום כיף לעובדים הסתכם בערב בו נפגשו עובדי החברה, הרימו כוסית ונהנו מהופעת בידור, הרי שהיום מדובר בתעשייה שלמה שדואגת למגוון אטרקציות ברחבי הארץ, החל מטיולי אקסטרים וספורט אתגרי וכלה בסדנאות מפתיעות ומעשירות.

יום כיף בירושלים על סגווי
אחת האפשרויות הפופולאריות היום בתחום היא יום כיף בירושלים. אם בעבר יום כיף בירושלים הסתכם בטיול עם מדריך משועמם שלא עניין אף אחד בהסבריו שבסופו ישבו החברים לעבודה ואכלו חומוס בעיר העתיקה, הרי שהיום ישנו מבחר מסנוור של אטרקציות בירושלים כמו למשל טיולי סגווי ברחבי העיר. אין כמו רכיבה על סגווי שבסופה מתכנסים באחת ממסעדות השוק השמחות – לגיבוש חברתי אמיתי. עם זאת, אל לנו לשכוח את התחום החשוב כל כך של ביטוח ימי כיף.

ביטוח ימי כיף
ביטוח ימי כיף נכלל בתחום של ביטוח חבות מעבידים. בין אם מדובר ביום כיף בירושלים או  בטיול סגווי אתגרי בשבילים בצפון הארץ ואפילו במשחק כדורסל ידידותי בין עובדי החברה במסגרת יום כיף, העובדים חשופים לפציעות ולפגיעות שונות ללא הרף ובעלי חברות שונות חשופים מדי יום לתביעות שונות. מקרה כזה של תביעה ארע במחלבות תנובה בתל יוסף שם נהוג לערוך ימי כיף מדי שנה.

יום כיף שהסתיים בבית החולים
בזמן שבוצעו במחלבה בה עבד התובע עבודות חשמל, החליטו בהנהלת המחלבה להוציא את העובדים ליום כיף במרכז קנדה שבמטולה. עלות ההשתתפות בטיול הייתה 15 ₪ ובמהלכו שבר התובע את רגלו במהלך משחק כדורסל. למרות שתביעתו נדחתה על ידי המוסד לביטוח לאומי, בית הדין האזורי בנצרת דווקא קיבל את התביעה שכן הפעילות שביצע בעת הפגיעה הייתה בעלת זיקה הדוקה מספיק למקום העבודה והיא נחשבה לתאונת עבודה. במקרה הזה קיבל התובע 3500 ₪ אך לעתים קרובות גובה הסכום מרשים הרבה יותר.

בכל מקרה, במקרים רבים לאחר שהתובעים השונים תובעים את ביטוח לאומי, הם פונים לתבוע את בעלי החברה שלהם. במקרה כזה נכנס לעבודה ביטוח חבות מעבידים שהוא ביטוח בסיסי שכל מנהל חברה צריך לדאוג לו, הביטוח אחראי לכיסוי נזקים בגוף של עובד שאירעו במסגרת העבודה שלו. אי לכך, אין צורך לדאוג לתחום של ביטוח ימי כיף לעובדים מעבר לביטוח חבות מעבידים הבסיסי.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים מכסה את האחריות של המעביד כלפי העובדים שלו בגין פגיעה גופנית או מוות שיגרמו להם כתוצאה מתאונה או מחלה שאירעו תוך כדי ועקב העסקתם או עבודתם בשירות המבוטח וזאת מעבר לתשלום שמשלם המוסד לביטוח לאומי. הפוליסה הזו מכסה גם ימי כיף לעובדים.

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.