ביטוח חיים עבור אובדן כושר עבודה

כשאתם בכושר עבודה מלא ועושים את עבודתכם על הצד הטוב ביותר ומקבלים את המשכורת שלכם בזמן, אתם מרגישים ששום דבר לא יכול לקרות לכם. במיוחד עם הדברים בבית בסדר וגם בת זוגכם תורמת את חלקה לביסוס המשפחה ורווחתה. אבל מה קורה כשבאופן פתאומי אתם מאבדים את כושר העבודה שלכם.

הסיבות לכך יכולות להיות רבות ואין טעם למנות אותן כאן, אבל במצב כזה אתם תידרשו לתת תשובות למשפחה שלכם באשר ליכולת ההישרדות הכלכלית שלכם. כדי לא להיקלע למצבים כאלה, אתם יכולים לעשות ביטוח עבור אובדן כושר עבודה ולהבטיח את עתידה הכלכלי של המשפחה שלכם גם בשעות קשות אלה.

אובדן כושר עבודה זה לא צחוק

כאשר אתם במצב שמכונה אובדן כושר עבודה הביטוח הלאומי אמור להיכנס לתמונה. אבל כמו במקרים רבים אחרים הביטוח הלאומי ישלם לכם בגין אובדן כושר עבודה רק במקרים מסויימים ומצומצמים. לכל יתר המקרים אתם אמורים לדאוג לעצמכם בעצמכם.

הדרך היחידה להבטיח את משפחתכם ואת עצמכם למצב של אובדן כושר עבודה הוא לעשות ביטוח חיים מפני אובדן כושר עבודה. ביטוח כזה מבטיח לכם פיצוי חודשי קבוע בכל תקופת אובדן כושר עבודה. הביטוח מכסה כל מקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או מתאונה ומעניק לכם ביטחון כלכלי שהמשפחה שלכם לא תאלץ לרדת ברמת החיים שהורגלה אליה. הביטוח ישלם לכם הכנסה חודשית קבועה עד לתום תקופת אובדן כושר העבודה שלכם או עד לתום תקופת הביטוח או עד לתקופת הפרישה הקבועה בפוליסת הביטוח.

מהן הגדרות אובדן כושר עבודה בביטוח חיים

כשרוכשים פוליסת ביטוח חיים עבור אובדן כושר עבודה יש לבדוק את הגדרות חברת הביטוח לאובדן כושר עבודה. דבר זה חשוב כדי להתאים את הפוליסה הנכונה לאדם הנכון ולסוג המקצוע שבו הוא עוסק. ברוב ביטוחי אובדן כושר עבודה שלוש הגדרות בסיסיות:

אובדן כושר עבודה לכל עבודה – זוהי הגדרה מאד בסיסית ומקנה כיסוי ביטוחי מצומצם יותר להגדרות הנוספות אבל היא מתייחסת לכל עבודה שהיא.

אובדן כושר עבודה לעיסוק הולם – הכוונה שהמבוטח לא יוכל עוד לעסוק בעיסוק ההולם את השכלתו, או את נסיונו ואת הכשרתו המקצועית.

אובדן כושר עבודה לעיסוק ספציפי – הגדרה זו מכילה אובדן יכולת עבודה בעבודה שעבד המבוטח בחמש השנים האחרונות או העיסוק האחרון שלו. כיסוי זה מתייחס למספר מקצועות בלבד ויש לבדוק זאת היטב.

יתרונות של ביטוח חיים עבור אובדן כושר עבודה

בסוכנות ביטוח מקצועית יוכלו אנשי המקצוע לבחור עבורכם ולייעץ לכם אודות התוכנית המתאימה ביותר לגילכם ולמעמדכם הכלכלי. השירות שתקבלו בסוכנות ביטוח יהיה לאין שיעור אישי והדוק יותר מכל הבטחות של חברות אחרות, וגם התנאים שתוכלו להשיג יהיו בסוכנות ביטוח בהרבה מקרים יותר טובים.

תחת קטגוריית: • ביטוח חיים   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.