ביטוח נסיעות לחו"ל כללית

קופת חולים כללית מציעה כיום ביטוח נסיעות המיועד עבור כל חברי הקופה וזאת דרך חברה שמתמחה בתחום של ביטוח נסיעות לחו"ל. קופת החולים אינה משווקת באופן ישיר ביטוח נסיעות אלא רק מהווה כגורם המקשר בין המבוטחים לבין חברת כלל ביטוח. המחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל כללית נחשב למשתלם וכולל סעיפים רבים המאפשרים לכל מבוטח לנסוע לחו"ל בראש שקט.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל כללית ?

פוליסת ביטוח עבור נסיעות לחו"ל המשווקת למבוטחי קופת החולים כולל בין השאר החזר הוצאות בעקבות הפסד של פיקדון, ביטול או קיצור נסיעה, הוצאות רפואיות שבתוכן גם הוצאות אשפוז, כיסוי כלכלי לנסיעה של מלווה, כיסוי לנשים בהיריון, למטיילים העוסקים בספורט אתגרי בזמן החופשה, כיסוי לסיכון רעידות אדמה, כיסוי למחשב נייד, ביטוח כבודה, שירותי חילוץ ועוד. חשוב לעשות השוואת מחירים לפני שרוכשים פוליסת ביטוח עבור נסיעה לחו"ל על מנת לוודא כי אנו משלמים את המחיר המשתלם ביותר ולהיות בטוחים כי הכיסוי לו אנו זקוקים במהלך הטיול מופיע בסעיפי פוליסת הביטוח.

ביטוח נסיעות של כללית – מסלולים אפשריים

כמו שאר קופות החולים, ביטוח נסיעות לחו"ל כללית ניתן לרכוש במספר מסלולים כאשר המסלולים מיועדים אך ורק עבור אנשים בעלי ביטוח בקופת חולים כללית. המסלול הבסיסי המוצע במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל כללית מיועד לכל מבוטח עד גיל שבעים וחמש אשר נמצא במצב בריאות תקין. ישנו מסלול משדורג ומשופר המיועד למבוטחים אשר סובלים מבעיה רפואית כלשהי באופן כרוני כאשר ישנם מקרים יוצאי דופן שעבורם פוליסת ביטוח זו אינה רלוונטית. קיים מסלול נוסף שמיועד למבוטחים שנוהגים לעסוק בספורט אתגרי כמו סנפלינג או טיפוס הרים בזמן החופשה. ביטוח נסיעות לחו"ל כללית מאפשר למבוטחים לרכוש פוליסה שמותאמת במיוחד לצרכים שלהם.

ביטוח נסיעות לחו"ל כללית – ביטוח לחיילים משוחררים

אנשים שזה עתה סיימו את השירות הצבאי המעייף שלהם, לרוב מחפשים עבודה על מנת לחסוך כסך ואז טסים לחו"ל לכמה חודשים להודו, תאילנד, דרום אמריקה ועוד. חיילים משוחררים המעוניינים לרכוש ביטוח עבור הנסיעה לחו"ל יכולים לעשות זאת דרך קופת חלים כללית וליהנות מהטבות מיוחדות המיועדות רק עבורם. כל חייל משוחרר רשאי לרכוש פוליסת ביטוח לכמה חודשים כאשר שלושת החודשים הראשונים הם חינם (חשוב לציין כי ההטבה תקפה אך ורק במשך שנה מרגע השחרור מהצבא).  במידה והחייל הוא בעל ביטוח כללית מושלם, הוא זכאי לקבל מספר הטבות במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל כללית כמו שלושה חודשים חינם (עם ביטוח מושלם, ההטבה תקפה לשנה וחצי מיום השחרור), ביטוח תרמילאים מורחב (חודש ראשון חינם וחודשיים בהם ישלם המבוטח את ההפרש בין המסלול הבסיסי לבין המסלול עבור מבוטחים העוסקים בספורט אתגרי והנחה של שבעים וחמישה אחוזים מהעלות של חיסונים אותם יש לעשות לפני נסיעות לאזורים מסוימים בחו"ל.

תחת קטגוריית: • ביטוח נסיעות   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.