שערים חשמליים בטוחים וביטוחים

עד כמה באמת יש קשר ישיר בין שער חשמלי בטוח לבין ביטוח בכלל, על שערים חשמליים, בטוחים, על ביטוחים לשער חשמלי וסוגי מנועים, הכול בכתבה הבאה

האם ישנו קשר ישיר בין שער חשמלי תיקני לבין שער חשמלי בטוח ושער חשמלי עם ביטוח?

כדי שתבינו, חשוב שתדעו כי החל מחודש אוקטובר 2006 משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימץ את דרישות התקן האירופאי לשערים חשמליים. שערים חשמליים עם תו-תקן יבטיחו לכם יותר בטיחות ופחות הסתכנות מפני אפשרות להילכדות בתוך שער חשמלי אשר נמצא בתנועה.

בנושא ביטוחים הרבה מכם אינו יודעים  אך במקרה של פגיעה בנפש ורכוש וימצא כי  השער חשמלי אינו תיקני, חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות ולא תסכים לשלם לכם את הנזק, יתר על כן במקרה של פגיעה בנפש ורכוש, תיפתח חקירה פלילית כנגד בעל הבית, כנגד מתקין השער חשמלי וכנגד היזם אם קיים אחד כזה.

מתי שער חשמלי הוא בטיחותי למשתמש?
לכאורה שאלה בעייתית כיוון שהמדובר בשער חשמלי אשר חייב לעמוד בסטנדרט בטיחות מכון התקנים הישראלי.

חשוב לציין אין בכוונתנו למצוא פרצות להתעלם מהתקן כי ניתן למוצאם מהר ומיד אך עם זאת טוב לציין כניסת תו-תקן שערים נכנס לתוקף בחודש אוקטובר 2006 . ומאז חודש זה קיימת חובת התקנת שערים חשמליים עפ"י דרישות תו-תקן בטיחות לשערים חשמליים.

שערים עושה כול מאמץ כדי שלקוחות החברה ירגישו באיכויות העבודה. החברה מתקינה את כול שעריה עפ"י דרישות תו-תקן בטיחות של משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי. אז כבר הבהרנו כי גם נהג הנוהג ברכב פרטי ומסחרי חייב לעמוד ולהוכיח כי השער שבשימושו עומד בדרישות התקן. אם השער אינו עומד בדרישות התקן, הוא יפסל, הקריטריונים לפסילתו של  השער נקבעים על ידי ועדה מקצועית.

רוצים לבחור שער מיוחד? חשוב שתבדקו שאכן ניתן להתקין עליו סף בטיחות אשר ימנע את פגיעת השער  בגוף כלשהו או בנפש כשהמעבר אינו פנוי, מבדיקתנו אנו מוצאים כי שער חשמלי חייב להתאים לשער חשמלי במלוא מובן המילה. שערים אשר הותקנו לפני חודש אוקטובר 2006 אינם חייבים לעמוד בדרישות התקן ובמילים אחרות לטובתכם ולבטיחותכם מומלץ בחום להתקין שערים בטיחותיים. שערים בטיחותיים מגנים עליכם מפני פגיעה כלשהי בנפש ורכוש. נמצא כי קיים קשר ישיר בין ביטוח הבית, ביטוח הדירה וביטוח לחניה בכלל.

בעניין מנוע לשער חשמלי, המומלץ ביותר  לרכוש מנוע רק מאותם אלו אשר מחזיקים בתקן חובה והם ימסרו לכם את דרישת התו-תקן  בטיחות לשערים חשמליים. התקנת המנוע עם חברה שאינה עומדת בדרישות תו-תקו מסכנת אתכם ואת הסביבה. מצאו לעצמכם את הדרך הטובה ביותר כדי שתרוויחו ביטחון וחברת הביטוח תרוויח גם כן ביטחון.

תחת קטגוריית: • ביטוח תכולה   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.