ביטוח תאונות אישיות בשילוב עם ביטוחים אחרים – אפשרי?

שוק הביטוחים מציע לנו מבחר של ביטוחים מסוגים שונים, המציעים כיסויים חשובים והכרחיים. אחד הביטוחים המוצעים הינו ביטוח תאונות אישיות, שנועד להגן עלינו, ובעיקר כלכלית, במקרים של פגיעה כתוצאה מתאונה, פגיעה שאיננה מאפשרת חזרה לפעילות יומיומית רגילה למשך תקופה או לצמיתות, לעיתים. ביטוח תאונות אישיות, מוצע, לא אחת, כביטוח נלווה לביטוחים אחרים, חשובים לא פחות, שיחדיו מאפשרים את קבלתו של הכיסוי המתאים, המקיף והמשתלם ביותר. לאילו ביטוחים ניתן לצרף ביטוח תאונות אישיות? על כך, בכתבה הבאה.

ביטוח תאונות אישיות לצד ביטוח בריאות פרטי

ניתן לשלב ביטוח תאונות אישיות לצד ביטוח בריאות פרטי, כשיחד מספקים הגנה מקסימאלית המתאימה למקרים רבים. בעוד שביטוח בריאות פרטי מספק כיסויים ביטוחיים במקרים בהם יש צורך לטיפול רפואי, שאיננו ניתן במסגרת ביטוח בריאות חובה, בין אם ניתוחים, השתלות או תרופות שאינן כחלק מסל הבריאות, ביטוח תאונות אישיות מהווה כמוצר משלים לביטוח זה. במקרים בהם משלבים בין שני הביטוחים האלה, מספק ביטוח תאונות אישיות כיסויים, שאינן מוצעים במסגרתו של ביטוח בריאות פרטי, כיסויים ביטוחיים המתייחסים למקרים של פגיעה פיזית כתוצאה מתאונה כלשהי.

ביטוח תאונות אישיות לצד ביטוח מנהלים

ביטוח תאונות אישיות ניתן לרכישה כביטוח בפני עצמו, כאמור, אך מוצע, פעמים רבות, לצד ביטוחים אחרים, כדוגמת ביטוח מנהלים. במקרים בהם משמש כמוצר משלים, מספק ביטוח תאונות אישיות כיסוי נוסף לכיסויים, המוצעים במסגרת ביטוח מנהלים, ויתרונו המשמעותי בא לידי ביטוי בעיקר בכל הקשר למועד בו ניתן הפיצוי, שהינו חשוב במיוחד, שכן תאונה עלולה להביא בעקבותיה לפגיעה קשה במצב הכלכלי, ולכן קבלתו של פיצוי זה וכמה שיותר מוקדם חשובה במיוחד. בדרך כלל, במסגרת ביטוח מנהלים, מתקבל הפיצוי לאחר תקופה של שלושה חודשים. החלמה מתאונה מתחילה מיום התאונה עצמה ומסתיימת, פעמים רבות, לפני תום תקופת ההמתנה (כלומר, לפני תום תקופת שלושת החודשים). ולכן, הפיצוי היחידי המתקבל הינו הפיצוי מטעמו של ביטוח תאונות אישיות, שמשולם ללא כל קשר לביטוח המנהלים או כל ביטוח אחר שעושים במקביל. השילוב בין שני הביטוחים חשוב ואף מומלץ ומאפשר את קבלתו של הפיצוי ברגע הקריטי והחשוב ביותר.

ביטוח תאונות אישיות – כדאי או לא כדאי

ביטוח תאונות אישיות מתאים לכל מי שגילו מעל 18 ומתחת לגיל 65. ביטוח תאונות אישיות, בין אם כמוצר נלווה לביטוחים אחרים ובין אם כביטוח בפני עצמו חשוב במיוחד לאור הכיסויים החשובים שמעניק ויתרונותיו הרבים. מכיוון שכולנו חשופים לתאונות בכל עת ובכל מסגרת, הרי שחשוב לרכוש מוצר ביטוחי, המעניק כיסויים שונים, בהם נוכל להיעזר במידה ונזדקק להם. כך או כך, על מנת לוודא כי ביטוח תאונות אישיות אכן נכון ומתאים לנו, ובמיוחד במידה ואנו מעוניינים לשלבו עם ביטוחים אחרים, חשוב לבחון היטב את פוליסת הביטוח המוצעת לנו ואת התנאים השונים, הנזכרים בה. חשוב לבדוק את הכיסויים המוצעים הן במסגרתו של ביטוח תאונות אישיות והן במסגרתו של הביטוח, המוצע לנו לצד ביטוח זה. חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את הצעותיהן של מספר חברות ביטוח ולהשוות בין הנתונים השונים המוצגים לנו.

תחת קטגוריית: • תאונות אישיות   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.